Федерація аудиторів, бухгалтерів
і фінансистів АПК України
 
 
 
 

Подробнее...

Під час одного з останніх практичних семінарів, що проводить Інститут обліку і фінансів, Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України організувала збір підписів під листом-зверненням до держорганів. В листі висловлено прохання щодо скасування сплати 75% чистого прибутку до бюджету державними підприємствами дослідними господарствами Національної академії аграрних наук України

Подробнее...

 Шановні колеги, партнери, шановні друзі!

Колектив Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України від щирого серця вітає вас зі світлими святами Різдва Христового та прийдешнього Нового 2019 року!
Ми бажаємо вам, щоби у новому році у всіх напрямках вашого особистого, сімейного, професійного життя ви мали лише успіх!
Наснаги вам, душевних сил і справжнього щастя!
Від душі!

Подробнее...За підтримки Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України 7 грудня 2018 року відбулася Міжнародна конференція "Європейський вектор розвитку бухгалтерського обліку, фінансів та оподаткування в аграрному секторі економіки", яка була присвячена 100-річчю Національної академії аграрних наук України та 25-річчю Міжнародного інституту аудиту DFK, який впродовж свого існування є експериментальною базою з обліку, аудиту та оподаткування Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки".

Подробнее...

Шановні партнери, колеги, бухгалтери!

Від щирого серця вітаємо Вас із

професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Це свято засвідчує надзвичайно важливу роль бухгалтерської професії у сучасному суспільстві. Від її стану залежить розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, організацій, а також зростання національної економіки.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості у своїх силах. Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

 З повагою та найкращими побажаннями,

Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України

 
Top! Top!