Федерація аудиторів, бухгалтерів
і фінансистів АПК України
 
 
 
 
009164.jpg

Фахівці Федерації прийняли участь у розробці Методичних рекомендацій «Організація надання послуг сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом від заготівлі, охолодження та переробки молочної сировини до збуту готової продукції: бухгалтерський облік, оподаткування та деякі правові аспекти».

Методичні рекомендації спрямовані на врегулювання відносин між сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами та їхніми членами, які здають молочну сировину на переробку і отримують кошти від реалізації готової продукції (молоко питне, сир твердий, кефір, сметана тощо).

Методичні рекомендації призначені для використання в сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах, які надають послуги по заготівлі молочної сировини у віддалених регіонах (заготівельні кооперативи на місцях), та в сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах, які надають послуги по переробці молочної сировини та продажу готової продукції (переробні кооперативи).

Ці Методичні рекомендації було створено за підтримки МБФ «Добробут громад» та проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) АгроІнвест.

 
Top! Top!