Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України уклала Договір про співпрацю з Асоціацією аудиторів та консультантів в галузі менеджменту АО "EcoFin-Consult" (м. Кишенеу, Республіка Молдова).
В рамках третьої міжнародної наукової конференції "Професія бухгалтера - досягнення та переспективи" організованої Асоціацією аудиторів та консультантів в галузі менеджменту АО "EcoFin-Consult" (м. Кишенеу, Республіка Молдова) представниками був підписаний договір про співпрацю.
Договором передбачено спільний розвиток та підвищення статусу професії бухгалтера, аудитора та фінансиста. Також передбачено в межах домовленостей спільна організація міжнародних конференцій симпозіумів, науково-практичних семінарів; обмін молодими фахівцями для короткотермінових та довготермінових стажувань; сприяння налагодження дружніх стосунків між членами організацій; організація та реалізацію спільних проектів; публікації досліджень.